Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda Tesz-vesz vár a homokháton

Autómentes Világnap
Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre 2018-09-23 07:07:10
kép
Közel 70 nagycsoportos óvodás pattant kerékpárra ezen a jeles napon, csatlakozva a városi kezdeményezéshez, életkoruknak megfelelő távú túrát téve a városban. Fontos szerepet kapott a környezettudatosság mellett, az egymásra figyelés, a türelemre szabályok betartására nevelés.
Munkára nevelés
Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre 2018-09-23 06:50:08
kép
Az idén is, mint eddig minden évben, középső- és nagycsoportosaink családoknál vesznek részt az őszi betakarítási munkákban. Kukorica törés, répa szedés, szőlő szüret szerepelt az eddigi repertoárban.
Boldog óvódáskor
Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre 2017-11-06 17:24:06
kép
A "boldogságórák" elméletének és módszertanának elsajátítása a pedagógusok és a
diákok érzelmi intelligenciájának valamint pozitív gondolkodásának fejlesztése érdekében című három napos képzésen vesznek részt óvodapedagógusaink. Megszerzett ismereteiket a gyakorlatban kamatoztatják.
"Boldog Óvoda" címet viselünk
Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre 2017-11-06 17:14:25
kép
„Arra törekszünk, hogy a Boldogságórák derűs és élménygazdag feladatai, játékai, valamint gyakorlatai fokról fokra kibontakoztassák a derűt és életszeretetet. Gyermekeink így a jövőbe vetett hittel, bátran járják végig a felnőttséghez vezető utat, majd boldogságra képes emberré válhatnak.”
Prof. Dr. Bagdy Emőke, a Boldogságóra program fővédnöke
A magyar gyermekvédelmi rendszer működése az online környezetben történő gyermekveszélyeztetés tükrében
Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre 2017-09-27 13:41:25
A fenti című dokumentumot megtekinthetik az érdeklődők a letölthető anyagok menüpontban.