Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda Tesz-vesz vár a homokháton

Óvodai hírek:

Óvodai beíratkozás a 2017/2018-as nevelési évre
Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre 2017-03-27 08:53:04
A beíratkozással kapcsolatos közleményt az alábbi linken, vagy oldalsó menüpontunkban tölthetik le, valamint az óvoda facebook oldalán olvashatják.
Zöldek vagyunk
Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre 2017-03-21 09:21:49
kép
Március 20.-án mi is csatlakoztunk a Magyarországi Zöld Óvodák hálózatának felhívásához, és a gyerekekkel együtt, zöldbe öltözve köszöntöttük a hálózat fennállásának 10. évfordulóját, valamint a tavasz első napját. További képek a napról a hálózat, valamint az óvoda facebook oldalán találhatóak.
Kitüntetett óvodapedagógusunk
Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre 2017-03-16 21:09:34
kép
Az óvoda kollektívája gratulál Körmöcziné Polyák Rózsikának Mórahalom Város Önkormányzata és Képviselő testülete által adományozott elismeréséhez!
Mentorálás
Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre 2017-01-04 20:44:37
SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM
JUHÁSZ GYULA PEDAGÓGUSKÉPZŐ KAR
TANÍTÓ- ÉS ÓVÓKÉPZŐ INTÉZET
ÓVÓKÉPZŐ SZAKCSOPORT
Már több éve választotta óvodánkat mentorként. Az elmúlt években sok első, második és harmadik évfolyamos hallgató szeretné óvodánkat választani gyakorlati helyéül. Az idei félévben Péter Istvánné mentorál 2 fő harmadéves hallgatót, Módra Istvánné és Bálintné Fülöp Ágnes 3 fő második éves és kettő fő harmadéves hallgatót. Pintér Anikó 2 fő levelezős hallgatót, valamint Takácsné Kocsis Savanya Edit és Vincze Judit 2 fő első éves hallgatót.
Diétás étkeztetés
Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre 2017-01-02 19:47:51
Kedves érintett Szülők!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy gyermekük diétás étkeztetése 2017 január 3.-tól megoldódott.
Honlap működési információ
Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre 2016-11-21 08:35:37
Kedves honlapunkat böngésző érdeklődők!

Néhány információt szeretnék megosztani a működéssel kapcsolatban.Az alacsony tárhely miatt a híreink, miután aktualitásukat veszítik automatikusan törlődnek, ezért tapasztalhatják, hogy akik a megadott időintervallum alatt nem keresik fel a honlapot, nem találnak friss híreket. Az oldalmenüben található információk az intézményről, stabilak. Napra kész, maradandó híreket, képeket az Óvoda Mórahalom facebook oldalon (facebook@gyerekek.75)érhetnek el, melynek jelenleg 1934 látogatója van.
Köszönöm megértésüket! Admin.