Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda

Az óvodáról
Csoportjaink

<<< Normál nézet
Ez a lap az óvoda mobilbarát felülete az "okos telefonok" számára, könnyített tartalommal és képek nélkül.
Ha a teljes tartalomra kíváncsi, akkor látogassa meg a normál nézetes főoldalt >>>.

Étlap

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2017-02-25 19:18:42

február 27-től március 3-ig

Télűzés

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2017-02-20 15:33:44

Óvodánkban lassan véget ér a farsangi mulatságok ideje. Az időszak lezárásaként, a Méhecske csoportosok meghívására közösen űztük el a telet az óvoda udvarán, kiszebáb égetésével, saját készítésű csörgőkkel, dobokkal, hangos mondókákkal, dalokkal. "Jöjjön a tavasz, menjen a tél!"

KÉSZÜLÜNK!!!

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2017-01-12 09:49:31

Még alig múltak el az ünnepek, óvodánk kis lakói és dolgozói már lázasan kezdenek készülődni a farsangi mulatságokra. Mindenki izgatottan keresgeti a számára legkedvesebb jelmezt, kezd ismerkedni a farsangi dalokkal, versekkel. Közben pedig nagyon várják a havat, hogy a tél örömeit is ki tudják élvezni.

Mentorálás

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2017-01-04 20:44:37

SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM
JUHÁSZ GYULA PEDAGÓGUSKÉPZŐ KAR
TANÍTÓ- ÉS ÓVÓKÉPZŐ INTÉZET
ÓVÓKÉPZŐ SZAKCSOPORT
Már több éve választotta óvodánkat mentorként. Az elmúlt években sok első, második és harmadik évfolyamos hallgató szeretné óvodánkat választani gyakorlati helyéül. Az idei félévben Péter Istvánné mentorál 2 fő harmadéves hallgatót, Módra Istvánné és Bálintné Fülöp Ágnes 3 fő második éves és kettő fő harmadéves hallgatót. Pintér Anikó 2 fő levelezős hallgatót, valamint Takácsné Kocsis Savanya Edit és Vincze Judit 2 fő első éves hallgatót.

Diétás étkeztetés

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2017-01-02 19:47:51

Kedves érintett Szülők!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy gyermekük diétás étkeztetése 2017 január 3.-tól megoldódott.

Honlap működési információ

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2016-11-21 08:35:37

Kedves honlapunkat böngésző érdeklődők!

Néhány információt szeretnék megosztani a működéssel kapcsolatban.Az alacsony tárhely miatt a híreink, miután aktualitásukat veszítik automatikusan törlődnek, ezért tapasztalhatják, hogy akik a megadott időintervallum alatt nem keresik fel a honlapot, nem találnak friss híreket. Az oldalmenüben található információk az intézményről, stabilak. Napra kész, maradandó híreket, képeket az Óvoda Mórahalom facebook oldalon (facebook@gyerekek.75)érhetnek el, melynek jelenleg 1934 látogatója van.
Köszönöm megértésüket! Admin.