Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda

Az óvodáról
Csoportjaink

<<< Normál nézet
Ez a lap az óvoda mobilbarát felülete az "okos telefonok" számára, könnyített tartalommal és képek nélkül.
Ha a teljes tartalomra kíváncsi, akkor látogassa meg a normál nézetes főoldalt >>>.

Autómentes Világnap

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2018-09-23 07:07:10

Közel 70 nagycsoportos óvodás pattant kerékpárra ezen a jeles napon, csatlakozva a városi kezdeményezéshez, életkoruknak megfelelő távú túrát téve a városban. Fontos szerepet kapott a környezettudatosság mellett, az egymásra figyelés, a türelemre szabályok betartására nevelés.

Munkára nevelés

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2018-09-23 06:50:08

Az idén is, mint eddig minden évben, középső- és nagycsoportosaink családoknál vesznek részt az őszi betakarítási munkákban. Kukorica törés, répa szedés, szőlő szüret szerepelt az eddigi repertoárban.

Boldog óvódáskor

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2017-11-06 17:24:06

A "boldogságórák" elméletének és módszertanának elsajátítása a pedagógusok és a
diákok érzelmi intelligenciájának valamint pozitív gondolkodásának fejlesztése érdekében című három napos képzésen vesznek részt óvodapedagógusaink. Megszerzett ismereteiket a gyakorlatban kamatoztatják.

"Boldog Óvoda" címet viselünk

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2017-11-06 17:14:25

„Arra törekszünk, hogy a Boldogságórák derűs és élménygazdag feladatai, játékai, valamint gyakorlatai fokról fokra kibontakoztassák a derűt és életszeretetet. Gyermekeink így a jövőbe vetett hittel, bátran járják végig a felnőttséghez vezető utat, majd boldogságra képes emberré válhatnak.”
Prof. Dr. Bagdy Emőke, a Boldogságóra program fővédnöke

A magyar gyermekvédelmi rendszer működése az online környezetben történő gyermekveszélyeztetés tükrében

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2017-09-27 13:41:25

A fenti című dokumentumot megtekinthetik az érdeklődők a letölthető anyagok menüpontban.