Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda

Az óvodáról
Csoportjaink

<<< Normál nézet
Ez a lap az óvoda mobilbarát felülete az "okos telefonok" számára, könnyített tartalommal és képek nélkül.
Ha a teljes tartalomra kíváncsi, akkor látogassa meg a normál nézetes főoldalt >>>.

Óvodai beíratkozás a 2017/2018-as nevelési évre

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2017-03-27 08:53:04

A beíratkozással kapcsolatos közleményt az alábbi linken, vagy oldalsó menüpontunkban tölthetik le, valamint az óvoda facebook oldalán olvashatják.

Zöldek vagyunk

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2017-03-21 09:21:49

Március 20.-án mi is csatlakoztunk a Magyarországi Zöld Óvodák hálózatának felhívásához, és a gyerekekkel együtt, zöldbe öltözve köszöntöttük a hálózat fennállásának 10. évfordulóját, valamint a tavasz első napját. További képek a napról a hálózat, valamint az óvoda facebook oldalán találhatóak.

Kitüntetett óvodapedagógusunk

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2017-03-16 21:09:34

Az óvoda kollektívája gratulál Körmöcziné Polyák Rózsikának Mórahalom Város Önkormányzata és Képviselő testülete által adományozott elismeréséhez!

Mentorálás

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2017-01-04 20:44:37

SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM
JUHÁSZ GYULA PEDAGÓGUSKÉPZŐ KAR
TANÍTÓ- ÉS ÓVÓKÉPZŐ INTÉZET
ÓVÓKÉPZŐ SZAKCSOPORT
Már több éve választotta óvodánkat mentorként. Az elmúlt években sok első, második és harmadik évfolyamos hallgató szeretné óvodánkat választani gyakorlati helyéül. Az idei félévben Péter Istvánné mentorál 2 fő harmadéves hallgatót, Módra Istvánné és Bálintné Fülöp Ágnes 3 fő második éves és kettő fő harmadéves hallgatót. Pintér Anikó 2 fő levelezős hallgatót, valamint Takácsné Kocsis Savanya Edit és Vincze Judit 2 fő első éves hallgatót.

Diétás étkeztetés

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2017-01-02 19:47:51

Kedves érintett Szülők!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy gyermekük diétás étkeztetése 2017 január 3.-tól megoldódott.

Honlap működési információ

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2016-11-21 08:35:37

Kedves honlapunkat böngésző érdeklődők!

Néhány információt szeretnék megosztani a működéssel kapcsolatban.Az alacsony tárhely miatt a híreink, miután aktualitásukat veszítik automatikusan törlődnek, ezért tapasztalhatják, hogy akik a megadott időintervallum alatt nem keresik fel a honlapot, nem találnak friss híreket. Az oldalmenüben található információk az intézményről, stabilak. Napra kész, maradandó híreket, képeket az Óvoda Mórahalom facebook oldalon (facebook@gyerekek.75)érhetnek el, melynek jelenleg 1934 látogatója van.
Köszönöm megértésüket! Admin.